Ga naar de inhoud

Winterkamperen Camping Meistershof


Dwingeloo, Drenthe, Nederland | Reisduur 5 of 8 dagen

Wintercamping

Kies voor een comfortplaats of een carportplek. Je maakt gebruik van het verwarmde sanitairgebouw.

Geniet van een privé kampvuur, ga heerlijk wandelen en fietsen in de omgeving of bezoek een van de leuke dorpjes in de buurt.

LEAVV e-camper

De e-camper is uiteraard inclusief. Wist je dat camping Meistershof een laadpaal heeft op het terrein?

Je haalt de camper op bij ons in de buurt van Haarlem.

Inbegrepen

> 5 of 8 dagen Meistershof, Dwingeloo
> 5 of 8 dagen LEAVV e-camper
> Zak hout voor privé kampvuurplaats
> Halve of hele dag elektrische VW Up!
> 25 of 50 kWh stroom inbegrepen
> WiFi
> Laadpaal aanwezig op de camping

Exclusief toeristenbelasting.

Arrangementen

5 dagen | Comfort

€ 295 per persoon

✔ 4 etmalen Comfort plaats Meistershof

✔ 5 dagen LEAVV e-camper vanaf Utrecht

✔ 1 zak hout voor gedeelde kampvuurplaats

✔ Halve dag elektrische VW Up!

✔ 25 kWh stroom

✔ WiFi

8 dagen | Comfort

€ 449 per persoon

✔ 7 etmalen Comfort plaats Meistershof

✔ 8 dagen LEAVV e-camper vanaf Utrecht

✔ 1 zak hout voor gedeelde kampvuurplaats

✔ Hele dag elektrische VW Up!

✔ 50 kWh stroom

✔ WiFi

5 dagen | Camperport

€ 325 per persoon

✔ 4 etmalen Camperport plaats Meistershof

✔ 5 dagen LEAVV e-camper vanaf Utrecht

✔ 1 zak hout

✔ Privé kampvuurplaats

✔ Halve dag elektrische VW Up!

✔ 25 kWh stroom

✔ WiFi

8 dagen | Camperport

€ 499 per persoon

✔ 7 etmalen Camperport plaats Meistershof

✔ 8 dagen LEAVV e-camper vanaf Utrecht

✔ 1 zak hout

✔ Privé kampvuurplaats

✔ Hele dag elektrische VW Up!

✔ 50 kWh stroom

✔ WiFi

Aanvullende informatie

Geldig vanaf november t/m maart 2022.

Check-in camping: vanaf 13.00 uur
Check-out camping: uiterlijk 11.00 uur

Er zijn gratis parkeerplaatsen in de omgeving van LEAVV (op eigen risico) en er is een beveiligde Q-park garage (1,5 km / op 4 minuten rijden) met een dagtarief van € 15,-

O.b.v. 2 personen. Toeslag 3e en 4e persoon is € 5,00 per dag.

De arrangementen zijn exclusief toeristenbelasting a € 1,35 p.p.p.n., extra stroomkosten op de camping (er is 25kWh of 50kWh inbegrepen), douchen naar verbruik met een sepkey, hond a € 3,50 per dag.

Bij het ophalen van de e-camper vragen we een borg van € 800,- te voldoen.

Opladen van de e-camper gaat middels laadpassen. Wij adviseren voor een verblijf in Nederland een e-Flux kaart of NewMotion kaart van Shell Recharge te bestellen.

Over camping Meistershof

Camping Meistershof ligt vlakbij Dwingeloo en direct aan het Nationaal Park Dwingelderveld in Drenthe. Je geniet hier van de rust, het prachtige natuurgebied, mooie wandel- en fietsroutes en dorpjes, zoals Dwingeloo, Diever en Beilen. Bezichtig de hunebedden, Kamp Westerbork of ga een dagje naar Attractiepark Slagharen. In de nabije omgeving kun je in de gezellige dorpjes goede restaurants vinden en boutique winkeltjes.

Faciliteiten

De camping beschikt over een winkeltje waar in de ochtend verse broodjes kunnen worden gehaald. In de omgeving bevinden zich ook verschillende supermarkten en restaurants. Natuurlijk kun je ook lekker barbecuen of een maaltijd maken in de e-camper.

Meistershof beschikt over een geheel duurzaam sanitairgebouw! Naast douches en toiletten bevinden zich hier ook een wasruimte, afwasruimte en babywasruimte. Ook zijn er stortplaatsen voor afvalwater en het chemisch toilet. De camping heeft tevens een hondendouche en een uitlaatplaats. Honden zijn dus van harte welkom!

Op het park is een oplaadpunt voor zowel elektrische fietsen als auto’s te vinden. Er zijn fietsen te huur bij de camping.

Camperplaatsen

In de winterperiode bieden we 2 verschillende camperplaatsen aan. Je kunt kiezen tussen een comfortplaats of een camperplaats met carport, zodat je lekker droog staat. Ook geniet je onder de carport van een loungeset, een berging met oplaadpunt voor e-bikes en niet te vergeten, een privé kampvuurplaats! Wees er snel bij, want de carportplekken zijn maar beperkt.

Comfort plaats

✔ Verharde ondergrond

✔ Groene grasmat

✔ Picknicktafel

✔ Elektra (16A)

✔ WiFi

Camperport plaats

✔ Overkapping

✔ Berging met oplaadpunt e-bikes

✔ Loungeset

✔ Privé kampvuurplaats

✔ Elektra (16A)

✔ WiFi

Standaard uitvoering e-camper

✔ 75 kWh en een actieradius tot 330 km (lees meer over praktische actieradius).

✔ Keukentje (wasbak met kraantje, 2-pits kookplaat, minikoelkast, besteklade, opbergruimte) & LEAVV keukenbox met glazen, kopjes, pannen, bestek etc. (voor vertrek ontvang je alle gegevens over de inboedel).

✔ Zonnepaneel op het dak voor extra stroom.

✔ Slaapbank voor 2 personen (135cm breed, 200 cm lang).

✔ Slaaphefdak & luifel aan de zijkant van de bus.

✔ Watertank voor schoon- en afvalwater, stroomkabel voor aansluiting camping en laadkabels voor elektrisch laden.

✔ Opbergruimte. Let op! Er is beperkt ruimte beschikbaar. Neem het noodzakelijke mee of reserveer onze extra’s.

✔ Standaard verzekering & hulp bij pech onderweg.

✔ Uitgebreid accupakket (AGN accu met 80Ah, accumonitor voor het aflezen van restcapaciteit, 230V aansluiting – walstroom, USB aansluiting en 4 dimbare ledlampjes).

✔ Trekhaak (incl. kentekenplaat voor een eigen fietsendrager), airconditioning, climate control, parkeersensoren, ergonomische stoelen, connect navigatie met 7″ capacitieve touchscreen en DAB+ radio, extra getinte zijruiten.

✔ Gordijnen achtercabine. Voor de voorcabine krijg je een isolatiedoek mee.

✔ Standaard schoonmaakspullen, brandblusser en branddeken, EHBO kitje, gevarendriehoek en veiligheidshesje.

LEAVV biedt handige extra’s aan voor jouw vakantie


  • Laadpassen voor elektrisch opladen
    | € 50 per boeking

    Porta potti, chemisch toilet
    | € 10 per boeking

    Fietsendrager voor 2 fietsen (ook e-bikes)
    | € 4 per dag

Campingtafel
| € 25 per boeking

Campingstoelen (max. twee)
| € 25 per boeking

Hondje meenemen
| € 30 per boeking

Barbecue
| € 35 per boeking


Boekingsproces

Gedurende het boekingsproces kies je jouw vertrekdatum en inleverdatum. Je ziet dan direct de huursom.

Je kunt alvast kiezen voor onze optionele extra’s. Natuurlijk mag dit ook nog achteraf.

Na de volledige betaling ontvang je van ons een uitgebreid document met informatie over onze LEAVV camper, elektrisch rijden en opladen en algemene informatie, zoals noodnummers.

Let’s LEAVV!